top of page
kc-co-je-cteni.jpg

KOUZELNÉ ČTENÍ s ALBI TUŽKOU

Kouzelné čtení je unikátní vzdělávací koncept, díky kterému se děti zábavnou a poutavou formou dozví spoustu zajímavých a užitečných informací. Kouzelné čtení je určeno jak dětem v předškolním věku, tak dětem starším, ale bezpochyby zaujme i dospělé. Záleží pouze na tom, jakou KNIHU si právě zvolíte.

JAK KOUZELNÉ ČTENÍ FUNGUJE?

Je to velmi jednoduché, elektronická tužka slouží jako čtečka speciálního kódu, který je ukryt přímo na stránkách knih. Díky této technologii tužka dokáže předčítat text, který je v knize vytištěn, i ten, který je skryt pod ikonami či obrázky. To je ale pouze zlomek toho, co Kouzelné čtení dokáže. V knihách naleznete nepřeberné množství doplňujících informací, ale také vědomostní či postřehové hry. Velkou výhodou je, že elektronická tužka funguje se všemi knihami z edice Kouzelné čtení a nepotřebujete tedy pro každou knihu novou elektronickou tužku. Elektronickou Albi tužku si můžete vyzkoušet přímo v naší knihovně, nebo si ji půjčit domů. 

PRAVIDLA PŮJČOVÁNÍ ALBI TUŽKY A KOUZELNÉHO ČTENÍ!

V knihovně máme k dispozici 14 knih z této edice, zbylé máme zapůjčeny z výmněnného fondu, a 4 elektronické Albi tužky. Absenčně lze zapůjčit 3 Albi tužky, čtvrtá je určena k prezenčnímu půjčování.

 

Elektronickou Albi tužku a knihy z edice Kouzelné čtení si může vypůjčit pouze registrovaný čtenář naší knihovny, jenž má vůči knihovně vyrovnány všechny závazky (bez upomínek). Tužku lze zapůjčit na dospělý průkaz či na dětský průkaz v doprovodu dospělé osoby.  

 

V případě poškození či ztráty elektronické tužky je čtenář povinen uhradit vzniklou škodu v plné výši.

Výpůjční lhůta knih a tužky je 1 měsíc (výpůjčku lze prodloužit, pokud není tužka či kniha rezervovaná jiným čtenářem). 

KOUZELNÉ ČTENÍ

HRAVÁ ANGLIČTINA
ATLAS SVĚTA
HRAVÉ ČESKÉ DĚJINY 1
HRAVÉ ČESKÉ DĚJINY 2
LIDSKÉ TĚLO
ČESKÁ REPUBLIKA
VYJMENOVANÁ SLOVA
HRAVÉ UČENÍ
DINOSAUŘI
KDYŽ ROBOTI BREBENTÍ
KDYŽ MYŠKY ŠEPTAJÍ
MY FIRST ENGLISH
KAŠPÁRKOVA HUDEBKA
DOBYVATELÉ pirátského
pokladu

DALŠÍ KNIHY
KOUZELNÉHO ČTENÍ
NALEZNETE
VE VÝMĚNNÉM FONDU


 VÝMĚNNÝ FOND

IMG_1558.JPG.jpg
IMG_1555.JPG.jpg
IMG_1557.JPG.jpg
IMG_7947.JPG
IMG_1559.JPG.jpg
IMG_2679.JPG
bottom of page