kc-co-je-cteni.jpg

KOUZELNÉ ČTENÍ s ALBI TUŽKOU

Kouzelné čtení je unikátní vzdělávací koncept, díky kterému se děti zábavnou a poutavou formou dozví spoustu zajímavých a užitečných informací. Kouzelné čtení je určeno jak dětem v předškolním věku, tak dětem starším, ale bezpochyby zaujme i dospělé. Záleží pouze na tom, jakou KNIHU si právě zvolíte.

JAK KOUZELNÉ ČTENÍ FUNGUJE?

Je to velmi jednoduché, elektronická tužka slouží jako čtečka speciálního kódu, který je ukryt přímo na stránkách knih. Díky této technologii tužka dokáže předčítat text, který je v knize vytištěn, i ten, který je skryt pod ikonami či obrázky. To je ale pouze zlomek toho, co Kouzelné čtení dokáže. V knihách naleznete nepřeberné množství doplňujících informací, ale také vědomostní či postřehové hry. Velkou výhodou je, že elektronická tužka funguje se všemi knihami z edice Kouzelné čtení a nepotřebujete tedy pro každou knihu novou elektronickou tužku. Elektronickou Albi tužku si můžete vyzkoušet přímo v naší knihovně, nebo si ji půjčit domů. 

PRAVIDLA PŮJČOVÁNÍ ALBI TUŽKY A KOUZELNÉHO ČTENÍ!

V knihovně máme k dispozici 12 knih z této edice a 2 elektronické Albi tužky. Absenčně lze zapůjčit 1 Albi tužku, druhá je určena k prezenčnímu půjčování.

 

Elektronickou Albi tužku a knihy z edice Kouzelné čtení si může vypůjčit pouze registrovaný čtenář naší knihovny (max. 2 knihy za měsíc), jenž má vůči knihovně vyrovnány všechny závazky (bez upomínek). Tužku lze zapůjčit za vratnou kauci v hodnotě 200,- Kč na dospělý průkaz či na dětský průkaz v doprovodu dospělé osoby.  

 

V případě poškození či ztráty elektronické tužky je čtenář povinen uhradit vzniklou škodu v plné výši.

Výpůjční lhůta knih je max. 1 měsíc bez možnosti prodloužení! Tužku prodloužit lze, pokud není rezervovaná jiným čtenářem. 

KOUZELNÉ ČTENÍ

HRAVÁ ANGLIČTINA
ATLAS SVĚTA
HRAVÉ ČESKÉ DĚJINY 1
HRAVÉ ČESKÉ DĚJINY 2
LIDSKÉ TĚLO
ČESKÁ REPUBLIKA
VYJMENOVANÁ SLOVA
HRAVÉ UČENÍ
DINOSAUŘI
KDYŽ ROBOTI BREBENTÍ
KDYŽ MYŠKY ŠEPTAJÍ
MY FIRST ENGLISH
KAŠPÁRKOVA HUDEBKA
DOBYVATELÉ pirátského
pokladu

DALŠÍ KNIHY
KOUZELNÉHO ČTENÍ
NALEZNETE
VE VÝMĚNNÉM FONDU