Image 138.jpg

Příměstský tábor je přednostně určen dětem z Kostic ve věku od 6 do 15 let.  Oba termíny jsou již plně obsazeny!!!

Cena tábora je 2000,- Kč. V ceně je zahrnut celotýdenní program, strava 3x denně (svačina, oběd, svačina), pitný režim, pojištění.

 

Co je potřeba?

Sportovní obuv, pokrývka hlavy, láhev na pití (tu budeme pravidelně doplňovat), popř. opalovací krém, repelent, pláštěnka, osobní léky. Seznam zbylých věcí bude jednotlivým studentům kouzelnické školy v Bradavicích zaslán sovou na začátku června.

Hlavní výhodou našeho tábora je malý počet dětí ve skupině – maximálně 20 dětí na jednom turnuse. Počet vedoucích je 1 lektor na 5 dětí tak, aby byl zajištěn individuální přístup podle potřeb a zájmů každého dítěte. Děti se vzájemně znají.

 

Více informací obdrží mudlovští rodiče jeden měsíc před začátkem letního semestru. Těšíme se na Vás ve Škole čar a kouzel v Bradavicích.

Jasně stručně Avada Kedavra:

 

Typ táboru: pětidenní příměstský tábor
Název táboru: Harry Potter

Kapacita: 20 dětí
Určeno pro děti: od 6 do 15 let 
Délka: od 7:30 (8:00) – 16:00 ( 16:30)
Termín:  19. 7. - 23. 7. 2021

                 16. 8. - 20. 8. 2021
Cena: 2 000,- Kč / turnus

Uvítací dopis.jpg

Sladkosti od Baby and kids Žužu bazárek

Malinový sirup z Frujo, a.s.

IMG_6273.jpg

Sladkosti z Mars, Incorporated

Děkujeme obci Kostice, bez jejíž finanční pomoci by tábor nemohl proběhnout. Dále bychom chtěli poděkovat Frujo, a.s.Martinu Krejčiříkovi z Mars,Incorporated a Zuzaně Mračnové z Baby and kids Žužu bazárek za poskytnutí sponzorského daru na náš příměstský tábor. Děkujeme!!!